Inzerce koček, koťat, koťátek i kocourů a kocourků :-)

V kraji Moravskoslezský kraj a kategorii Zvířata/Kočky je 15 inzerátů.

Mainská mývalí kočička s PP na prodej

Mainská mývalí kočička (Maine Coon) vynikajícícho exterieru s PP a přátelské, hravé, mazlivé, přítulné, nekonfliktní povahy. Prodám bez omezení krásnou kočičku Ginu Re-Jan Moravia je černá mramorovaná MCO n 22, vynikajícícho typu, mohutného boxu, perfektně nasazené uši s výraznými štětičkami, vynikající polodivoký výraz, líbivého zbarvení, kvalitní srsí. Gina má chovatelské předpoklady. Vrh po rodičích excelentního exterieru a špičkových předcích. Oba rodiče zdravotně vyšetřeni HCM negativní N/N, FIV a FeLV negativní. Luxusní, naprosto čistotný, tichý a hravý společník. Otcem je kocour s překrásnou mohutnou hlavou vynikajícího typu, excelentního profilu, mohutného boxu a špičkovým výrazem polodivokým výrazem v barvě černá mramorovaná Gilligan Canis Minor měřící 113 cm a matkou je kočka Bridget Old Coon vynikajícího typu, mohutného boxu, vysoko posazených uší s výraznými štětičkami, vynikajícího profilu. Je to spojení dvou exterierově kvalitních jedinců v povaze vyrovnaných a přátelských. Kočička je čistotná - naučená na kočičí WC, vymazlená, hravá. S PP, řádně očkovaná v imunitě s EU petpasportem, mikročipem, kontrolovaná veterinářem s chovatelskými předpoklady. Mainské mývalí kočky nejsou náročné na údržbu srsti - stačí občas vyčesat. Jsou to mírumilovní, mazliví, pohodoví obři s jemným mňoukáním. Na první pohled upoutají svým impozantním vzezřením a polodivokým výrazem. Maine coon - největší kočky na světě, kocouři - dorůstají až do 15 kg a 120 cm, úžasný pohodový, mazlivý obr. Odběr ihned. re-janmoravia

22.3.2019 | 24364

Odpovědět  

1,-

Mainská mývalí kočička s PP na prodej

Mainská mývalí koťata s PP s chovatelskými předpoklady

Prodám krásná koťata - Mainské mývalí kočky s PP a vynikající, hravé, nebojácné povahy s předpokladem pro chov. Maine coon - největší kočky na světě, kocouři - dorůstají až do 15 kg a 120 cm, úžasný pohodový, mazlivý obr - krásný exterier, přátelská, mazlivá povaha. K zadání kočičky Gina černě mramorovaná a kočička Gloria - černá. Kočičky jsou velké, statné, hravé povahy, vynikajícícho typu s předpokladem pro chov. Vrh po rodičích excelentního exterieru a kvalitních zahraničních předcích. Rodiče zdravotně vyšetření HCM N/N, FIV a FeLV negativní. Luxusní, naprosto čistotný, tichý a hravý společník. Otcem je kocour s překrásnou mohutnou hlavou vynikajícího typu, excelentního profilu, mohutného boxu a špičkovým výrazem polodivokým výrazem v barvě černá mramorovaná Gilligan Canis Minor měřící 113 cm a matkou je kočka Bridget Old coon vynikajícího typu, mohutného boxu, vysoko posazených uší s výraznými štětičkami, vynikajícího profilu. Je to spojení dvou exterierově špičkových jedinců v povaze vyrovnaných a přátelských. Koťátka jsou čistotná - naučená na kočičí WC, vymazlená. S PP, řádně očkovaná s EU petpasportem, mikročipem. Mainské mývalí kočky nejsou náročné na údržbu srsti - stačí občas vyčesat. Naprosto čistotné kočky. Jsou to mírumilovní, mazliví, pohodoví obři s jemným mňoukáním. Na první pohled upoutají svým impozantním vzezřením a polodivokým výrazem. Foto a info na webu. re-janmoravia

Nociarová Renáta | 15.1.2019 | 24103

Odpovědět  

111,-

Mainská mývalí koťata s PP s chovatelskými předpoklady

celodeni hlidani koček

Nahizim celodoni ( kratkodobe i dlouhodobe ) hlidani koček , poplatek na jeden den za misto je 50 kč. a za strvu 20 kč. celkem to děla 70 kč. na den za jedno kotě mebo kočku Tel : 607601574

Rostislav | 5.9.2015 | 18080

Odpovědět  

70,-

celodeni hlidani koček

Britská koťátka - prodej

Ahoj, my jsme čtyři britské lilové koťátka a jsme právě k odběru. Jsme očkované a odčervené. Moc rádi si hrajeme, jsme zvyklé na děti a na záchodek chodíme už dávno :-). Budeme rádi, když se na nás přijedeš podívat. Od naší rodiny dostaneš smlouvu a když budeš chtít i spoustu dobrých rad. Těšíme se na Tebe :-)! Web: www.bluebeetle.cz

Petra Bezděková | 22.9.2014 | 16903

Odpovědět  

0,-

Britská koťátka - prodej

Prodám Britské modré koťátka

Prodám Britské modré koťátka bez PP, 2 polodlouhosrsté kočičky a 2 krátkosrsté ,kočičku a kocourka. Odčervené 2x,čistotné, papají granulky Royal Canin, zvyklé na škrábadlo. Rodiče doma k vidění. Odběr ihned. Jsme z Ostravy.

Irena Pazderová | 7.5.2014 | 15883

Odpovědět  

4 000,-

Prodám Britské modré koťátka

Britská modrá koťátka

Prodám krásná Britská modrá koťátka, kocourek i kočička bez PP polodlouhosrsté - longhair - vzácné plemeno, krásná ,hustá a hedvábná srst, čistě modrá barva, 2x odčervené, čistotné, papají jen granulky Royal canin, milé, přítulné, příjemné hlazení po hedvábné srstí ,matka váží 4,5 kg otec necelých 7 kg, otec krátkosrstý, můžu poslat foto rodičů, jinak jsou doma k vidění oba rodiče, odběr ihned.

Irma Pazderová | 22.11.2013 | 14873

Odpovědět  

4 000,-

Britská modrá koťátka

Britská modrá koťátka bez PP

Prodám Britská Modrá čistokrevná koťátka bez PP, čistá modrá linie, odčervená naučená na škrábadlo, chodí na kočičí wc, papají granulky, velmi mazlivá, dle přání zašlu foto rodičů, připravená ihned k odběru.

Zdeněk Pazdera | 29.10.2013 | 14675

Odpovědět  

3 700,-

Britská modrá koťátka bez PP

Nabídka krytí kocourem Britka Modrá

Nabízím krytí kocourem Britky Modré pro kočičky bez PP. Modrá barva, hustá a krátká srst. Typický standart plemene britky. Váha 7 kg, stáří 1,5 let, zkušený. Kočičky ubytujeme. Jsme z Ostravy.

Petr Pazdera | 26.3.2013 | 12974

Odpovědět  

1 000,-

Nabídka krytí kocourem Britka Modrá

Nabídka krytí kocourem Britka Modrá

Nabízíme ke krytí kocoura Britky Modré jménem Onur, pro kočičky bez PP, čistá modrá linie, malé ouška, široce posázené, váha 7 kg, má zkušenosti se 100% výsledkem, je ke kočičkám milý a citlivý. Ubytování kočičky je samozřejmostí.

Petr Pazdera | 19.1.2013 | 12186

Odpovědět  

1 000,-

Nabídka krytí kocourem Britka Modrá

Prodám koťátka Britky modré

Krásná modrá britská koťátka jako Váš Vánoční dárek, odběr kdykoliv i před Štědrým dnem, papají granulky, čistotná, naučená na kočičí wc, 3x odčervená, velmi hravá a veselá, narozená 12.10.2012.

Petr Pazdera | 12.12.2012 | 11921

Odpovědět  

4 000,-

Prodám koťátka Britky modré