Inzerce koček, koťat, koťátek i kocourů a kocourků :-)

V kraji Liberecký kraj a kategorii Zvířata/Kočky jsou 3 inzeráty.

Roztomilé bengálské koťátka k dispozici

Roztomilé bengálské koťata k dispozici pro nový domov. Tyto nádherné muže a ženy jsou nabízeny na aktivním registru pro správný chovatelský program. Přímý profil a nádherný temperament, který ho dokázal vyřešit. Budou nás opouštěni očkovanými a mikročipkami. Oni jsou aktuální s jejich červa a blýská léčba.

14.11.2018 | 315

Odpovědět  

0,-

Roztomilé bengálské koťátka k dispozici

CORNISH REX

CORNISH REX kotataCornish rex nabízím k prodeji krásná kotátka Cornish rex. Otec George Scarface- šampion. Matka Cinderella Petit Ange modře želvovinová van, tonkinská depigment. . . kotatka jsou vhodna pro alergiky,nelinaji jsou mazlliva malokdy vytahujii drapky,jso ockovana,odcervena a vymazllena,zvykla na pejsky, Krompach (Liberecký kraj), Nové zboží, Nabídka, Hotově při převzeti dopravu platí Kupují.cena kočičky 8000kč kocouři 6000kč k odběru ihned,stáří7měsícu,jsou krásně vlnity.

DANA BREJŠKOVÁ | 4.2.2013 | 12350

Odpovědět  

6 000,-

CORNISH REX

Mainská mývalí kocourek - cena dohodou

Chovatelská stanice Apple Valley nabízí ihned k odběru kocourky, červeně mramorované se stříbrem a bílou, narozené 16.2.2011. Kocourci jsou po kvalitních rodičích a jsou velice společenští, zvyklí i na pejska. Vzhledem k dispozicím jsou vhodní do chovu i na mazlíčka. Kocourci byly odčerveni a naočkováni. Rádi poskytneme další informace. Návštěva je po dohodě vítána. Web: www.applevalley.cz

Jaroslava Hlaváčová | 26.8.2011 | 7552

Odpovědět  

6 000,-

Mainská mývalí kocourek - cena dohodou