Inzerce Psi

V kraji Plzeňský kraj a kategorii Zvířata/Psi je 99 inzerátů.

Francouzský buldoček s PP

Francouzký buldoček – štěňata s P.P. ze špičkového ,kontrolovaného chovu s tradicí od roku 1973. K odběru cca. začátkem února s FCI rodokmenem,identifikačním čipem,eu pasem,kupní smlouvou ,štěňata budou očkovaná , odčervená,dobře socializovaná (vyrůstají v stálém kontaktu s lidmi, jsou zvyklá na kočky, psy a děti) a se zákl.hyg.návyky. Pro rezervaci je nutná osobní návštěva u nás (Plzeň),kdy Vás seznámíte s naším chovem.. Pro informace o nás,o minulých vrzích,výstavních a chovných ocenění navštivte www.buldocek.info

H Schimi

24.1.2020 | 173

30 100,-

Francouzský buldoček s PP

Francouzský buldoček s PP

V naší chovné stanici – tradice od roku 1973 - se narodila nádherná štěňata francouzských buldočků v top kvalitě. Jedná se o opakované, osvědčené spojení ověřených krevních linií. Štěňata vyrůstají v stálém kontaktu s lidmi, jsou zvyklá na kočky, psi a děti . Před prodejem jsou veterinárně prohlédnuta, očkována a několikrát odčervena, opatřena Eu pasem, identifikačním čipem, rodokmenem FCI a kupní smlouvou.Videa,fotografie na www.buldocek.info

Team Soft

2.3.2019 | 24292

30 100,-

Francouzský buldoček s PP

Svatobernardský pes / Bernardýn s PP

Svatobernardský pes - krásná dlouhosrstá štěňátka bernardýnů s PP / FCI, z chovné stanice St. Bernard Star, z vrhu B, nar. 06.04.2018. Oba rodiče výstavně velmi úspěšní. Štěňátka jsou očipovaná, očkovaná, několikrát odčervená. Pro nové páníčky kupní smlouva, Pet Passport a průkaz původu. Otec štěňátek ICH. Paulo z Dobruské stáje, DKK A/A, DKL 0/0, DNA profil. Matka štěňátek Cherry z Kamenné kolonie, DKK A/A , DKL 0/0, DNA profil.

Hana Dvořáková

9.7.2018 | 23501

25 000,-

Svatobernardský pes / Bernardýn s PP

Anglický toy teriér

Nabízím k prodeji štěňata plemene Anglický Toy teriér po výstavně úspěných rodičích. Otec Club JCH, JCH Bartonius Toy Šaran Bohemia (6 výstav - 6x V1, 3x CAJC, 2x CCJ, CC, 2xBOS, 2x BOB, krajský vítěz, Junior Club Winner), matka JCH Polar Toy Purple Heart (4 výstavy - 4x V1, 3x CAJC, 2x CCJ, 3x BOJ, 3x BOB, krajský vítěz, Junior Club Winner) www.saranbohemia.7x.cz Štěňata vyrůstají v milující rodině s dětmi, naši pejsci a jiná domácí zvířata se starají o socializaci. Pejsci budou k odběru začátkem března odčervení, očkovaní a čipovaní s vystaveným Europasem. Při odběru dostane každý svůj startovací balíček pro snadnější přechod do nové rodiny. Anglický toy teriér je elegantní, neobyčejně půvabný, harmonicky rostlý, svalnatý, kompatibilní pes s temperamentem i typickou teriérskou jiskrou a radostí ze života. Je velmi pozorný, inteligentní, přátelský a citlivý. Má energickou, živou povahu, je velmi vytrvalý a nezapře v sobě bývalého lovce krys. Přesto nebývá zbytečně nervózní nebo podrážděný a je výborně ovladatelný. Anglický toy teriér je velmi oddaný svému pánovi, je milující a uctivý, ke členům své rodiny se chová otevřeně, s dětmi vychází dobře. Určitě to není žádná hračka, ale otužilé a sportovně založené plemeno, které nezkazí žádnou legraci a bude svého majitele ochotně doprovázet při událostech čistě společenských či na výletech do přírody. English Toy teriéři jsou velmi přizpůsobivé plemeno. Najdete v něm nejlepšího společníka na světě.

Šárka Přibylová

5.2.2018 | 23032

0,-

Anglický toy teriér

Prodám Francouzského buldočka

Francouzský buldoček štěňata bez PP barva faun, při odběru očkovaná, očervená - zdavotní průkaz. Cena 11000.-Kč Info pouze telefonicky 605 180 874 Na SMS nereaguji.

1111

16.5.2017 | 21650

11 000,-

Prodám Francouzského buldočka

Československý vlčák s PP

Chovatelská stanice československých vlčáků bere rezervace na zimní vrh H. Vrh bude odchován v Nýrsku (okr. Klatovy). Bude čistý na degenerativní myelopathii a dwarfismus. Předpoklad velmi pěkného exteriéru. Vrh bude vhodný na výstavy, do chovu, ale i na výcvik nebo sport. Rádi uvítáme zájemce, kteří chtějí čsv jako partáka do života. Vrh bude odčervený, očkovaný, čipovaný s europasem a pořádnou výbavou do začátku života. Majitelům pomůžeme v začátcích i v dospělosti. Veškeré informace o nás najdete na našem webu http://sdivokoukrvi.cz rodiče: Jean Grey Strípek snu (Dayen Sotis x Interšampion Baladin Arqeva) Majitelka: Martina Belfínová Bonitace - As K1 Oh P3/63 Xv 54 Xf 109,5 DKK: A (0/0) DLK: 0-0 DM: N/N Dwarf: N/N DNA profil: Ano Jean je fenka s milou povahou, zdravě sebevědomá, kontaktní. Bastien Vlcí tlapka (Aileen Vlcí tlapka x Ch.sk Hitt spod Dumbiera) Bonitace - Av K1 Oc P3/71 Xv 54,9 Xf 104,2 DKK A (0/0 ) DLK 0-0 DM N/N dwarf N/N DNA profil ANO Bastien je sebevedomí a hrdý. Miluje lidi, je příjemně kontaktní, gentleman k fenkám, skvelý pes ke štendum. Má upevnený exteriér z obou stran.

Tereza Dohnalová

4.10.2016 | 20310

1,-

Československý vlčák s PP

Bernardýn

Chovatelská stanice prodá dlouhosrstého pejska, více informací na tel. nebo na emailu. Pejsek je již k odběru. Web: http://www.bernardyni.info

Miroslava Poeschlová

18.3.2016 | 18661

1,-

Bernardýn

Štěňátka Flat Coated Retrievra ze zahr. spojení

Chovatelská stanice Wild Happiness nabízí k prodeji štěňátka Flat Coated Retrievra (FCR) ze zahraničního spojení hnědé a černé barvy po velice úspěšných rodičích. Otec je mladý, úspěšný německý pes Black Amandas Punch Line (Floyd) a maminka je velice úspěšná Black Nikkita Wild Happiness (Nikky). Oba jsou naprosto zdraví a prostí všech dědičných onemocnění (kyčle, lokty, oči) se skvělými povahami vhodných k dětem. Štěňátka jsou odchovaná v domě s velkou láskou a proto pro ně hledáme super parťáky a milující domov. K dispozici jsou hnědé a černé fenky a černý pes. Více na http://www.wildhappiness.cz nebo na tel. +420 777 696 013. Odběr koncem března, nezávazná návštěva vítána, chovatelský servis samozřejmostí.

Hana Rosochová

2.2.2016 | 18449

1,-

Štěňátka Flat Coated Retrievra ze zahr. spojení

Čínský chocholatý pes

CHS prodá krásná štěňátka čínského chocholatého psa, pouze pejsky. Pejsci jsou dlouhosrstí, mají průkaz původu, europas a jsou kompletně očkovaní. Pejsci jsou vhodní jak na výstavy, tak jako luxusní domácí mazličci. Jsou plně socializovaní. Do nového domova obdrží výbavičku.

Miroslava Poeschlová

15.1.2016 | 18378

1,-

Čínský chocholatý pes

Coton de Tuléar s PP

Poslední volné štěňátko z chovatelské stanice Joy from Pilsen k odběru. Barnabášek je čilý pejsek, který má výstavní předpoklady, není však podmínkou výstavy absolvovat. Coton de Tuléar neboli Bavlníček z Madagaskaru je úžasné nelínavé plemeno pejsků hodící se na psí sporty, canisterapii nebo jen tak do rodiny. Přizpůsobí se fyzické aktivitě a náladě člověka - když bude páníček ležet, bude ležet také, pokud bude chodit po horách, bude bláznit po cestách i necestách. No neberte ho.

Hajšmanová

11.12.2015 | 18319

10 000,-

Coton de Tuléar s PP