Inzerce psů, štěňat, štěňátek

V celé ČR a kategorii Zvířata/Psi je 2 007 inzerátů.

Kolie dlouhosrstá

Zadám štěňata kolie dlouhosrsté s PP. Všechny jsou DNA - MDR1 +/+, DM+/+, PRA-crd2 +/+ a některá CEA carrier. Chovatelský servis a veškeré náležitosti (očkování, pasy, čipy, výbava, DNA vyšetření rodičů i štěňat je u nás samozřejmostí): Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land -CEA, PRA, KAT free, CEA DNA Carrier, MDR1+/+, DM+/+, PRA-rcd2 +/+ HD A, ED 0/0 (V1, VT. KV, CAC). Matka: Arlenn Fredina Agi - CEA DNA affected, MDR 1 +/+, DM +/+, PRA-crd2 +/+ (V1, VT, CAC, KV, Vít. spec. v). Otec je import a další informace a fotografie najdete na http://www.fredinaagi.cz/

Karin Holainová | 16.6.2014 | 16182

Odpovědět  

0,-

Kolie dlouhosrstá

Zlatý retrívr s PP

Krásná temperamentní štěňátka s PP po skvělých rodičích z úspěšného dlouholetého chovu. První vrh po otci: Junior šampion GARETH Dynasty Anah, zlatý, výborný temperament, \"pan pes\". Matka: SOLEDAD G. Marty, vždy výborná, její dcery již působí v chovu, velmi milé povahy, předává vlohu na početné vrhy. Štěňata velmi perspektivní na výstavy, do dalšího chovu ale i jen jako rodinní kamarádi, k dětem, zlatá i krémová. Chovatelský servis samozřejmostí - rady, stříhání zdarma pro první výstavy, levné ubytování v době vaší dovolené, a pod. Odchov v domě s velkou zahradou, kvalitní krmení, 3x odčerveno, smlouva. Odběr konec června, dobrá cena. Na snímcích: Gareth D. A., Soledad G. M. a jedna z jejích dcer Xirri G. M.

Marta Embertová | 13.6.2014 | 16175

Odpovědět  

0,-

Zlatý retrívr s PP

Golden Retriever - kvalitní štěňata s PP

Nabízíme krémová i zlatá štěňátka s mimořádně kvalitním původem, špičková zahraniční krev, předpoklady výborných kvalit, dobrého zdraví, typických povah a krásného exteriéru. Socializace v rodině s dítětem a se psy - domácí odchov, super-prémiové krmivo, kompletní chov. Servis pro majitele štěňat - pořádání srazů odchovů, výcvik, úprava srsti, poradenství. Naše štěňata jsou velmi nadějná pro další chov, vhodná např. na loveckou práci, výstavy, canisterapii nebo jen jako rodinní společníci... NEPRODÁVÁME překupníkům, nezasíláme, osobní kontakt se zájemci je pro nás důležitý - záleží nám na tom, kde štěně bude žít a jakou kvalitu života bude mít. Odběr štěňátek je možný v létě 2014. Matku i mnohé další příbuzné můžete vidět přímo u nás doma. S našimi pejsky aktivně pracujeme v době honů (lov), ale také jsou to výborní canisterapeuti a ti nejlepší společníci. Návštěvy jsou možné po předchozí domluvě. Kontakt: astralgoldens@gmail.com, web www.goldyforever.cz, mobil +420 739 652 194.

Milena Blaháková | 11.6.2014 | 16170

Odpovědět  

0,-

Golden Retriever - kvalitní štěňata s PP

Flat coated retriever

Štěňátka flat coated retrievera hledají své nové majitele, kteří uvítají naši společenskou povahu, milé temperamentní chování, talent učit se všemu. Milujeme vodu a procházky. Naši rodiče jsou nejen zdraví, ale také výstavně a pracovně úspěšní. V naší chovatelské stanici Černá sluníčka máme veškerou péči, ale rádi bychom měli každý svého pánečka, kterého budeme bezmezně milovat. Přijet si pro nás můžete již od 12.6.2014! Více info na www.cernaslunicka.cz nebo na tel. +420730819873

Jana Churáňová | 10.6.2014 | 16166

Odpovědět  

0,-

Flat coated retriever

Knírač malý černostříbřitý

Kvalitní, zdravá, čipovaná, pravidelně odčervená a očkovaná štěňátka s PP. Odchov v rodině, štěňátka jsou v kontaktu s jinými psy, cizími lidmi a dětmi. Účast na chovatelských akcích nepožaduji. Pouze do dobrých podmínek (ne do kotce). Nezávazná návštěva vítána, možnost vidět oba rodiče. Odběr možný na začátku prázdnin. Více info na www.grandcalvera.cz

Denisa Havelková | 9.6.2014 | 16145

Odpovědět  

0,-

Knírač malý černostříbřitý

Miniature bull terrier

Mini bulíci s PP, 5 pejsků, 1 fenka, barva bílá, bílá se znaky a žíhaná s bílými znaky z chovatelské stanice Pearl Puppi. Matka CZ champion, otec CZ junior champion, oba klidné povahy, malého vzrůstu. Štěňata odchov v domácnosti s dětmi i zahradou, k odběru budou očkované, odčervené, čipované, testované PLL a baer s europasem. Předpoklad pro úspěch na výstavách, vhodné do chovu. K odběru do měsíce, Praha 5. Fena i pes k vidění. Prosím o kontakt jen vážné a zodpovědné zájemce.

Monika Karcz | 7.6.2014 | 16137

Odpovědět  

1,-

Miniature bull terrier

Jorkšírský terier - štěňátko fenka

Prodám štěňátko, krásnou fenku. Samozřejmostí je kupní smlouva. Nabízím možnost navštěvovat moji psí školu zdarma, se vším ráda poradím. Socializovaná, odčervená, očkovaná, nebojácná a mazlivá, úspěšně učena hygieně. Očkovací průkaz, průkaz původu, balíček s jídlem a hračkami na cestu samozřejmostí. Aktuální fotky a info na webu: www.jorksirskyterier.cz nebo telefonicky 602 368 265. Budeme se těšit na setkání - i nezávazná návštěva vítána ! Výrazně upřednostňuji osobní jednání, prosím, telefonujte.

Věra Brunclíková | 6.6.2014 | 16135

Odpovědět  

1,-

Jorkšírský terier - štěňátko fenka

Jorkšírský teriér s PP

Dvě krásné a zdravé fenečky, matka i otec kluboví šampioni, matka má vyšetřené oči i kolena a je zdravá. Štěňátka jsou veselá, hravá, velice milé povahy, očkovaná, čipovaná s kupní smlouvou, balíčkem do začátku a chovatelskou příručkou.

Jarka Jarka | 5.6.2014 | 16125

Odpovědět  

12 000,-

Jorkšírský teriér s PP

Border terier - štenatá

Šteňatá border terriéra k odberu v polovici júla. Otec:Aris Latyn Jagd, KFD II.c, CHBLT II.c, V1, 4xCAJC, 3xJBOB, 2xCAC, CACIB, R.CACIB - aktivne poľovne využívaný. Matka:Debby Slovakia Lutra, FD I.c, FSMP I.c, SD I.c, BH-VT, V1, CAJC, CAC, BOS. Vhodný na výstavy, prácu, psie športy alebo aj ako veľmi príjemný spoločník. Tel. +421915877268. Viac na www.autopilot.name

Andrea Krawczuková | 5.6.2014 | 16124

Odpovědět  

0,-

Border terier - štenatá

Čivava dlouhosrstá

Prodám štěňátka čivavy dlouhosrsté bez PP, fenku (na fotce vlevo) a pejska. Štěňátka jsou učená na záchůdek, zvyklá na granule. Pejsek bude malinký, proto je nevhodný do rodiny s dětmi. Cena jednoho štěňátka je 6000,-Kč.

Věra Hodisová | 5.6.2014 | 16121

Odpovědět  

6 000,-

Čivava dlouhosrstá