Inzerce psů, štěňat, štěňátek

V celé ČR a kategorii Zvířata/Psi je 2 007 inzerátů.

Štěňátka Jorkšírského teriéra s PP

Jorkšírský terier – štěňátka s PP, pro radost i chov. Socializovaná – nebojácná, milé a přátelské povahy. Zdravá, naočkovaná, odčervená, řádná kupní smlouva s daňovým dokladem – štěňátka mají tetování. Jsou učena čistotnosti. Předpisové zbarvení, krásné hlavy s krátkým nosem, ouška stojí. Ráda odborně pomohu a se vším poradím, možnost navštěvovat moji psí školu zdarma. Více fotek na www.jorksirskyterier.cz, telefonicky více informací – po úraze nemohu psát.

Věra Brunclíková | 25.1.2011 | 5930

Odpovědět  

1,-

Štěňátka Jorkšírského teriéra s PP

Německý ovčák štěńata

Německý ovčák vlkošedá štěňata :opakované spojení pro super pracovní povahy a slušný exteriér, kvalitní česko německá pracovní krev O:Áron Oranto(Ellute Mohnwiese-BSP,Tom Leefdalhof-Mistr Světa ,Quasy v.d.bös.Nachbarschaft- Mistr Světa,Brix Kapfwald-Mistr Německa atd) 5V1/P,1.třída chovnosti - doživotně,negativní,DNA-SV,IPO3,FPr1, 2xúč.Cacit (obrany 94,90 bodů) - velmi razantní obranář s chutí do jakékoliv práce M: Niama z Danaru (Igor z Eharu - Mistr ml.Rakouska,Cordon An Sat,Tom z PS,Adéla Venuš.sopka,Jax Gymor atd.) 5CVQ1/P,negativní,VD 8,ZVV1 - velmi temperamentní fena- rozená aportérka - předává na štěňátka !! Štěňátka z předchozího spojení k vidění na webu - foto i video. Odběr od poloviny března 2011.Možno vidět oba rodiče.Cena:fena 6000,-pes 7000,-Chovat.servis samozdřejmostí. Odběr štěňat 20 min.od Prahy.Více na //http:aron-oranto.websnadno.cz T:721570846 ,724368716

24.1.2011 | 5925

Odpovědět  

6 000,-

Německý ovčák štěńata

Stafordšírský bulteriér s PP

Ch.s. Nijada nabízí štěňátka s PP z exkluzivního spojení, narozené 10.12.2010, s předpokladem výborného exteriéru. Otec JCh.Ninevah Blue Bomber importovaný z Velké Británie L2HGA/HC-clear, matka Cessy Nijada L2HGA / HC - gen.clear. Štěňátka budou odčervená a očkovaná, čip + europas, 100% servis, balíček pro začátek, kupní smlouva samozřejmostí, návštěva možná po domluvě kdykoliv. Aktuální foto a více informací na webu www.nijada.cz nebo tel.775137315.

Jana Straková | 24.1.2011 | 5924

Odpovědět  

1,-

Stafordšírský bulteriér s PP

Dalmatin štěňata s PP

Prodám štěňata po kvalitních rodičích. Pečlivý odchov v rodině, vakcinace, odčervená, audiometrie BAER+/+, čipovaná. Odběr již nyní. Tel: 607587183 E-mail: javapami@seznam.cz

Jana Škodová | 24.1.2011 | 5922

Odpovědět  

1,-

Dalmatin štěňata s PP

Prodávám štěňátka čivavy s PP

Štěňátka čivavy krátkosrsté a dlouhosrsté s průkazem původu. Označená tetováním, řádná kupní smlouva a daňový doklad. Odčervená, naočkovaná, zdravá, učena hygieně. Pro radost i pro potěšení, hravá přítulná povaha, nebojácní – perfektní péče a socializace. Krásné barvy, hezké hlavy, otec šampion, import Itálie. Fotky čivavek na www.civavadlouhosrsta.cz Odborná chovatelská pomoc a rady včetně možnosti navštěvovat moji psí školu zdarma. Bohužel, po úraze nemohu psát, proto prosím zájemce, aby mě kontaktovali telefonicky.

Věra Brunclíková | 21.1.2011 | 5909

Odpovědět  

1,-

Prodávám štěňátka čivavy s PP

Štěňata Jorkšírský terier s PP

Jorkšírský terier zdravá štěňátka bez vad pro radost a potěšení, kupní smlouva, daňový doklad, očkovací průkaz a průkaz původu. Jsou odčervená a označená tetovacím číslem, které je uvedeno ve smlouvě. Štěňátka mají přátelskou a milou bezproblémovou povahu, velmi hravá, učena hygieně. Nabízím pomoc a odborné rady, trvalý kontakt a možnost navštěvovat moji psí školu zdarma. Fotky štěňátek najdete na www.jorksirskyterier.cz, v případě zájmu prosím, telefonujte, protože po úraze nemohu psát.

Věra Brunclíková | 21.1.2011 | 5908

Odpovědět  

1,-

Štěňata Jorkšírský terier s PP

Dalmatin štěňata s PP

Prodám štěňata po kvalitních rodičích. Pečlivý odchov v rodině, vakcinace, odčervená, audiometrie BAER+/+, čipovaná. Odběr již nyní. www.javapami.com Tel: 607587183 E-mail: javapami@seznam.cz

Jana Škodová | 21.1.2011 | 5906

Odpovědět  

1,-

Dalmatin štěňata s PP

Nabízím štěňátka čivavy s PP

Štěňátka krátkosrsté a dlouhosrsté čivavy s průkazem původu, řádnou kupní smlouvou, daňovým dokladem a očkovacím průkazem. Jsou označena tetováním, odčervená, učí se hygienickým návykům. Pro potěšení a pro radost, přátelská, milá a hravá povaha, perfektní socializace. Otec šampion, krásné hlavy, hezké barvy. Navštivte www.civavadlouhosrsta.cz, povídání a fotky. Ráda se vším odborně poradím, možnost navštěvovat moji psí školu zdarma. Protože po úraze nemohu psát, prosím zájemce, aby telefonovali.

Věra Brunclíková | 19.1.2011 | 5887

Odpovědět  

1,-

Nabízím štěňátka čivavy s PP

Štěňátka - Jorkšírský terier s PP

Nabízím štěňátka jorkšírského teriera s průkazem původu po malých rodičích, předpoklad malého vzrůstu. Štěňátka jsou přátelské, veselé a nebojácné povahy, hravá, učená hygienickým návykům. Řádná kupní smlouva s daňovým dokladem, štěňátka jsou zdravá bez vady, tetovaná. Správné skusy, plný počet mléčných zubů. Fotky a povídání na www. jorksirskyterier.cz, více informac í po telefonu. Prosím nepište e-mail, nemohu po úraze psát. Odborná pomoc a chovatelské rady, v případě zájmu zdarma návštěvy mojí psí školy.

Věra Brunclíková | 19.1.2011 | 5886

Odpovědět  

1,-

Štěňátka - Jorkšírský terier s PP

Štěňata Rhodéského Ridgebacka

Přijímám závazné objednávky na štěnátka R. R k odběru v 1. polovině dubna. Po výborných rodičích bez PP.

Ludmila Zenklová | 18.1.2011 | 5878

Odpovědět  

5 000,-

Štěňata Rhodéského Ridgebacka