Inzerce psů, štěňat, štěňátek

V celé ČR a kategorii Zvířata/Psi je 2 007 inzerátů.

Štěňátko čivavy dlouhosrsté - fenka s PP

Prodám štěně čivavy dlouhosrsté – fenku s PP, po otci import Itálie. Dále nabízím mladé, již chovné fenky krátkosrsté a dlouhosrsté s PP. Dva mladé pejsky s PP na mazlení, dlouhosrstý a krátkosrstý red merle. Fotky na www.civavadlouhosrsta.cz Označeni tetováním, kompletně očkováni, odčerveni, zdraví, řádná kupní smlouva. Odborná chovatelská pomoc a rady včetně možnosti navštěvovat mojí psí školu zdarma.

Věra Brunclíková | 13.5.2011 | 6769

Odpovědět  

0,-

Štěňátko čivavy dlouhosrsté - fenka s PP

Francouzský buldoček-štěňata s PP

Prodám nádherná štěńátka francouzských buldočků s PP,očkovaná,odčervená,čipovaná ,mají i euro pasy.

12.5.2011 | 6764

Odpovědět  

10 000,-

Francouzský buldoček-štěňata s PP

Štěňátka čivava s PP

Prodám štěňátka čivavy krátkosrsté a dlouhosrsté s PP, výběr ze dvou vrhů. Všechna štěňátka jsou označená tetováním, 3x očkovaná, řádná kupní smlouva samozřejmostí. Odčervená, naočkovaná, zdravá, učena hygieně. Pro radost i pro potěšení, hravá přítulná povaha, mazliví – perfektní péče a socializace. Krásné barvy, hezké hlavy, otec šampion dovezený z Itálie. Video štěňat a fotky čivavek na www.civavadlouhosrsta.cz Odborná chovatelská pomoc a rady včetně možnosti navštěvovat moji psí školu zdarma.

Věra Brunclíková | 10.5.2011 | 6752

Odpovědět  

0,-

Štěňátka čivava s PP

Leonberger - štěňátka s PP

Prodám štěňátka Leonbergera. Předpoklad mohutného vzrůstu, pěkného exteriéru a vynikající povahy. Pouze do dobrých rukou a vhodných podmínek. Leonek je výtečný společník pro celou rodinu. Odběr 2. polovina května 2011. Více informací na www.nemilskatvrz.estranky.cz nebo na tel.: 602 942 055.

Zuzana Hrdlovičová | 7.5.2011 | 6730

Odpovědět  

0,-

Leonberger - štěňátka s PP

Prodám čivavu s PP - štěňátka

Štěňátka krátkosrsté a dlouhosrsté čivavy s průkazem původu, řádnou kupní smlouvou, daňovým dokladem a očkovacím průkazem. Všechna štěňátka jsou označena tetováním, 3 x očkovaná, pravidelně odčervená. Pro potěšení a pro radost, přátelská, milá a hravá povaha, perfektní socializace. Otec šampion dovezený z Itálie, krásné hlavy, hezké barvy. Navštivte www.civavadlouhosrsta.cz, video štěňátek, povídání a fotky. Ráda se vším odborně poradím, možnost navštěvovat moji psí školu zdarma.

Věra Brunclíková | 7.5.2011 | 6728

Odpovědět  

0,-

Prodám čivavu s PP - štěňátka

Peruánský naháč - štěňata s PP HA i COA

Prodám štěňata - dvě nahaté fenky a dva osrtěné psy. Matka štěňat Amazonka je česká šampionka se zajímavým rodokmenem (babička dovoz z Peru). Otec štěňat Matýsek je český grand šampion. Oba běhají agility, Matýsek velice úspěšně - je dvojnásobný mistr republiky v agility peruánských naháčů (2008, 2009). Štěňata vyrůstají v těsném kontaktu s naší rodinou a naší psí smečkou. Hledáme jim ty nejlepší páníčky, se kterými bychom rádi zůstali v kontaktu. Pokud nemáte zkušenosti s chovem pejsků a nebo konkrétně s peruánskými naháči, rádi Vám poradíme. V Evropě jsou chovní pouze nahatí peruáni. Ve vrhu však bývá 50% chlupatých a i když jsou nechovní jsou kouzlení a mají povahu naháčů. Za osrstěné požadujeme pouze 15% ceny nahatých. Aktuální informace a fotografie najdete na www.matacan.cz

Eva Modlingerova | 6.5.2011 | 6722

Odpovědět  

20 000,-

Peruánský naháč - štěňata s PP HA i COA

Jorkšírský teriér s PP

Štěňata jorkšírský teriér s PP, 11 týdnů stará, bohatě osrstěná, jsou 2x očkovaná, odčervená a tetovaná, odběr možný ihned. Kluci 8000 Kč, holky 11000 Kč. Další foto můžu dodat.

Gabriela Kynclova | 6.5.2011 | 6720

Odpovědět  

8 000,-

Jorkšírský teriér s PP

Nabízím čivavu s PP - štěňátka

Nabízím štěňátka Čivavy krátkosrsté a dlouhosrsté s PP, výběr ze dvou vrhů. Jsou 3x očkovaná, pravidelně odčervená, tetovaná, zdravá s řádnou kupní smlouvou, očkovací průkaz. Příjemné povahy, velmi hravá, přátelská a učená čistotnosti. Hezké zbarvení a velmi pěkné hlavy. Otec šampion dovezený z Itálie. Majitelům štěňátek nabízím v případě zájmu odborné chovatelské rady a možnost navštěvovat mojí psí školu zdarma. Video se štěňátky, více fotek a informací na webu www.civavadlouhosrsta.cz

Věra Brunclíková | 3.5.2011 | 6705

Odpovědět  

1,-

Nabízím čivavu s PP - štěňátka

Prodej štěňat flanderského bouviera

Flanderský bouvier - štěňata: pejsci šedý - žíhaný a černý a 2 černé fenky, stáří 3 měsíce. Štěňata jsou očkována a odčervena, socializována, žijí v rodině s dětmi a dalším psem. Málo rozšířené plemeno. Inteligentní, tichý, oddaný pánovi, dobře cvičitelný, snášenlivý vůči jiným zvířatům. Velmi dobrý hlídač. Rodiče štěňat jsou vyrovnané, přátelské povahy, vedeni výcvikově i výstavně. Otec: Remco-Xara v.h. Witteveenseven - import Holandsko, 4xCAJC, Junior šampion, 3xCAC, res. CACIB, CACIB, 2xBOB, zkoušky: ZOP,ZM. Matka: CAC, res. CAC, V1, zkoušky: ZM, ZVV1, ZOP, záchranářské: ZZZ, ZZP1, ZTV1, RH-E. Více na tel. 723 749 931 nebo na webu: www.andelata.cz

Barbora Andělová | 2.5.2011 | 6699

Odpovědět  

0,-

Prodej štěňat flanderského bouviera

Dalmatin s PP

Prodám černě i hnědě tečkovaná štěňátka dalmatina s PP, po výborných rodičích, opakované spojení, odchovaná v bytě, budou očkovaná, odčervena, s vyšetřením sluchu audiometrií. Vhodná na výstavy i jako domácí mazlíčci. Odběr v polovině května. Foto na webu.

Jaroslava Janouchová | 2.5.2011 | 6696

Odpovědět  

0,-

Dalmatin s PP