Inzerce hospodářských zvířat

V celé ČR a kategorii Zvířata/Hospodářská zvířata je 96 inzerátů.

Nosné Kuřice

Barva hnědá, černá, žíhaná, modrá, sussex, bílá a koroptví. Komplet vakcinovaná. Stáří 14-18týdnů. Cena dle stáří. Okres Pardubice. tel.777833230

Jaroslav Vach | 27.7.2012 | 10680

Odpovědět  

0,-

Nosné Kuřice

Farma Klokočí

Nabízíme chovné snáškové kuřice ruzných barev, kuřata selská, farmářská, husokachny, dále pak jatečnou drůbež jako například kachny, husokachny, kuřata, krůty vše odchováno ve venkovním výběhu s přístupem na pastvu s dostatkem zeleného krmení.

Farma Klokočí | 18.7.2012 | 10603

Odpovědět  

100,-

Farma Klokočí

Káčata pekingská, mulardy, barberie husokachny

Farma Klokočí nabízí mulardy, káčata pekingská, kuřata selská, farmářská, brojlerová nosné slepičky, krůtata černé a bronzové, perličky a jinou drůbež. Pouze osobní odběr v Klokočí u Hranic na Moravě.

Farma Klokočí | 14.6.2012 | 10355

Odpovědět  

25,-

Káčata pekingská, mulardy, barberie husokachny

Kamerunský Beránek

Prodám beránka kamerunského , jeden k odběru ihned (tříměsíční), odčervený velmi pěkný, vhodný do chovu. Hodně tmavě hnědý. Další k odběru - konec července - ten je téměř černý. Cena za kus. Při zájmu - foto.

jaku | 5.6.2012 | 10270

Odpovědět  

1 200,-

Kamerunský Beránek

KALIMERO SELSKÉ KUŘE

Nabízíme Kalimera, selská a Farmářská kuřata jedno i vícedenní. Starší dle momentální nabídky. Upřednostňujeme osobní odběr v Klokočí u Hranic na Moravě (Přerov). Možnost rozvozu do vybraných měst. Tato výtečná kuřata nabízí pro chovatele více způsobu využití. Buď můžete kuřata porazit na maso v 70 - ti dnech, nebo později, nebo je můžete nechat vyrůst na dospělou slepici, která poměrně dobře snáší vajíčka a má i dost masa (cca 3 kg). V zahraničí je o tato kuřata poměrně velký zájem, protože jde o takový přírodní produkt. Tato kuřata není nutno krmit komerčními směsmi jako brojlery, ale normálně se pasou, chodí po dvoře, je to takový univerzál.

Farma Klokočí | 22.4.2012 | 9809

Odpovědět  

25,-

KALIMERO SELSKÉ KUŘE

KÁČATA KACHNY RUANSKÉ

Přijímáme objednávky na káčata kachen Ruanských, dále nabízíme housata, káčata, mulardy. Kuřata kalimera, selská, farmářska, lakenfeldek, forverku, brojleru, perliček, krut a jiné drůbeže. Násadová vejce kuřat selských farmářských, leghorn a nosných slepiček. Více info na 587407511 v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Upřednostňujeme osobní odběr.

Farma Klokočí | 20.4.2012 | 9792

Odpovědět  

80,-

KÁČATA KACHNY RUANSKÉ

PRODÁM sedm včelstev - včely

PRODÁM sedm včelstev včetně úlů (každý s dvaceti rámečky 39 x 24 cm), dále veškeré vybavení potřebné pro včelaření, větší množství rámečků výše uvedeného rozměru. Vše k prohlédnutí a odběru ve Žďáře nad Sázavou. Cena dohodou – nejlépe odběr všeho najednou.

V. Němec | 5.4.2012 | 9600

Odpovědět  

1,-

PRODÁM sedm včelstev - včely

LAKFER BILÝ 818

Jedná se o nově vyšlechtěný lehčí typ nosnice, která je velmi temperamentní. Ráda se pase, je ideální zejména na volné prostranství, do zahrad, do sadů a podobně. Pro její nádherné zbarvení je sluníčkem na dvoře. Protože je tato slepice novinkou, její počet bude omezen. Cena je vyšší, ale zato tato úžasná kombinace barev upoutá každého. Určitě Vám zajistí obdiv vašich slepic široko daleko. Původ je v Nizozemí a Německu. Momentálně je ve stádiu dalšího šlechtění, proto i dodávané množství budou limitovány nižším počtem rodičovského materiálu. Dodání buďto osobní odběr nebo zasílání přes firmu zootransline. Dodáváme pouze jedno až 10 denní kuřata nesexované. Dále máme v nabídce i FORVEX ŽLUTÝ 919. Polotěžká nosnice má nepochybně nádherné zbarvení. Jednoznačně její klidná povaha je jednou z hlavních výhod, proč se hodí i na ten dvůr, kde se pohybují malé děti, které se obvykle bojí útočného kohouta. V tomto případě je to velmi nepravděpodobné, protože i ten je obvykle krotký a přítulný. Zušlechťujeme ji na stále vyšší užitkovost. Je velmi odolná, hmotnost má 2-3 kg.

Farma Klokočí | 26.3.2012 | 9485

Odpovědět  

45,-

LAKFER BILÝ 818

SLEPIČKY NA SNÁŠKU

Přijímáme objednávky na 8 týdenní slepičky těchto barev. Dominant Hnědý, Dominant modrý, Vlaška stříbrokrká, Dominat Susex, Dominant Černý, Leghorny jiné odběr ve druhé polovině června. Předpokládaný nástup do snášky v září. Drůbež je možno i zaslat.

Farma Klokočí Barteska Pavel | 23.3.2012 | 9463

Odpovědět  

89,-

SLEPIČKY NA SNÁŠKU

Krůty bronzové a bílé

Krůty BBB - Broad Breasted Bronze jedná se o bronzovou krůtu těžkého typu, kdy krocani dorůstají přes 20 kg. Cena 220 Kč za 6 ti týdenní. Jsou původem z Anglie a dodávat nám je bude líheň z Rakouska. Dále Big 6 cena 6 ti týdenní 220 Kč. Barevné druhy krůt ať již lehčí nebo těžký typ jsou zejména určeny pro chov venku. Mají vyšší odolnost a neuvěřitelnou vitalitu. Velice dobře a rády se pasou. Krůty bronzové a černé jedná se o malá plemena určená k chovu venku, dorůstají váhy krůtičky 5 kg a krocánci 7 kg. Tyto krůtičky jsou vhodné i k případnému dalšímu chovu a rozmnožovaní. Budou k odběru od konce dubna. Cena je 180 Kč za 6 ti týdenní krůtě. Budou dováženy jako jednodenní z Francie. Kvokavost zejména u lehčího typu je zčásti zachována.

Farma Klokočí | 14.3.2012 | 9350

Odpovědět  

220,-

Krůty bronzové a bílé